top of page

Kompleksowa stylizacja brwi w Warszawie

Perfekcyjne brwi wprowadzają dużo zmian na naszej twarzy. Ich odpowiednie wyregulowanie i nasycenie kolorem może odmienić nasze spojrzenie. W salonie Kątem Oka dbamy o idealną stylizację brwi klientek.

stylizacja brwi

Ustalenie geometrii brwi

Geometria to element, który na życzenie klientek towarzyszy każdej stylizacji brwi w salonie Kątem Oka. Ustalenie geometrii polega na wymierzeniu punktów na twarzy, znalezieniu możliwej symetrii i dopasowaniu do niej kształtu brwi. Dzięki takiemu działaniu, brwi idealnie wpasowują się swoim kształtem w rysy twarzy klientki i optycznie otwierają spojrzenie, które staje się bardziej charakterne.

 

Oprócz wyznaczonej geometrii, najważniejsze jest oczywiście zadowolenie klientki z kształtu i grubości brwi, dlatego takie szczegóły ustalamy wspólnie, tak aby efekt końcowy był spójny z wizją ufającej nam klientki.

Regulacja brwi – Kątem Oka - Warszawa Ochota

Elementem stylizacji brwi jest także ich regulacja, czyli usunięcie zbędnych włosków, które zaburzają ich kształt. Wybór metody regulacji brwi pozostawiamy klientkom - oferujemy nitkowanie oraz regulację pęsetą.

Henna - postaw na naturalne, ujarzmione i wyraźne brwi

Paniom dążącym do perfekcyjnych, symetrycznych brwi, bez ubytków i prześwitów, które wymagają kamuflażu, salon Kątem Oka poleca zabieg barwienia henną. Najbardziej naturalny efekt można uzyskać dzięki hennie pudrowej, która barwi skórę i włoski.

Henna pudrowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów w salonie Kątem Oka. Klientki uwielbiają ten zabieg, ze względu na właściwości henny barwiące skórę - dzięki temu klientki mogą uzyskać efekt pełnych i równych brwi. Hennę pudrową podczas stylizacji brwi polecamy przede wszystkim paniom, które chcą ukryć ubytki, wyrównać kształt brwi lub cenią sobą długotrwałą koloryzację. Regularne wykonywanie henny pozwala w łatwy sposób wykonywać cykliczną regulację brwi samodzielnie w domu - wyraźnie zaznaczony kształt brwi pozwala robić to bez szkody dla ich idealnej geometrii. 

Ponadto henna pudrowa odżywia brwi i pobudza je do wzrostu, dzięki czemu po kilku zabiegach można zauważyć wyraźnie zagęszczone łuki brwiowe. Efekt wypełnienia kolorem utrzymuje się do dwóch tygodni na skórze i ponad miesiąc na włoskach.

bottom of page