top of page

Profesjonalny lifting rzęs w Kątem Oka

Laminacja rzęs polega na podkręceniu, przyciemnieniu i mocnym odżywieniu rzęs.  

Laminowanie rzęs – jak wygląda zabieg?

Zabieg zaczynamy od oczyszczenia oczu z makijażu i zabezpieczeniu powiek tak, by łatwo było odseparować od siebie górne i dolne rzęsy oraz wyodrębnić poszczególne włoski. Następnie stylistka rozpoczyna nakładanie preparatów do laminacji rzęs. 

W pierwszej kolejności na rzęsy nanosi się preparat, którego zadaniem jest otwarcie łusek rzęs, by mogły one bardziej efektywnie wchłonąć składniki kolejnych kosmetyków. Jako drugi nakładany jest preparat który ma za zadanie utrwalić skręt i uniesienie rzęs.

Kolejnym krokiem jest koloryzacja, która podkreśla spojrzenie.

Ostatni etap laminacji rzęs to nałożenie botoxu organicznego i keratyny, które mają za zadanie odżywić i pogrubić rzęsy, a także domknąć otwarte łuski włosa.

Przez 24 po zabiegu zaleca się nie moczyć i nie malować rzęs, aby efekt był trwały.

laminacja rzęs

Zalety zabiegu liftingu rzęs - salon kosmetyczny Warszawa, Ochota

W efekcie laminacji rzęs klientki opuszczają Kątem Oka z pięknym, odświeżonym, podkreślonym spojrzeniem. Rzęsy są pogrubione, odżywione i podkręcone - można na jakiś czas pożegnać się nawet z maskarą i zalotką. Efekty te utrzymują się przez cały cykl życia rzęs - do około 8 tygodni. Następnie laminowane rzęsy stopniowo wypadają a w ich miejsce wyrastają nowe. 

Przeciwwskazania do wykonania laminacji rzęs

Zabieg laminowania rzęs jest zupełnie bezpieczny i polecany wielu klientkom, zwłaszcza tym, które nie lubią często się malować. Niemniej, w niektórych okolicznościach zabieg liftingu rzęs będziemy odradzać, tj. w przypadku wystąpienia u klientki:

  • alergicznych chorób oczu;

  • nadwrażliwości oczu;

  • trichotillomanii;

  • zaćmy lub jaskry;

  • chemioterapii;

  • zapalenia spojówek lub rogówki;

  • urazów, otarć, obrzęków i oparzeń w okolicach oczu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą henny brwi oraz nitkowania brwi.

bottom of page