top of page

Laminowanie brwi - Warszawa

Zabieg laminacji brwi w naszym salonie w Warszawie trwa około godziny. To niezbędny czas, by nasza klientka mogła opuścić Kątem Oka z idealnymi brwiami, od których zarówno ona, jak i inni nie będą mogli oderwać oczu.

Jak wygląda zabieg?

Przed laminacją stylistka usunie najpierw dokładnie wszystkie zanieczyszczenia z łuków brwiowych i czoła, chociażby np. makijaż. W pierwszym etapie zabiegu na brwi nakładany jest aktywator otwierający łuskę włosa, a następnie preparat zmieniający strukturę włosków aż w ich rdzeniu, aby włoski były plastyczne i  łatwe do ułożenia. Kolejnym etapem jest koloryzacja brwi henną lub farbką. Po koloryzacji wczesujemy w brwi botox organiczny i keratynę, aby odżywić włoski brwi i domknąć łuski włosa. Podczas zabiegu wykonujemy także nitkowanie brwi.

Zabieg laminowania brwi w Kątem Oka można wykonać również w pakiecie wraz z laminacją rzęs.

laminacja brwi

Kątem Oka na warszawskiej Ochocie: pracujemy na najlepszych produktach do laminacji

Preparaty, które stosujemy do laminowania brwi, posiadają wiele aktywnych, odżywczych składników, które są wchłaniane przez włoski i sprawiają, że te stają się grubsze i bardziej wyraźne. Dzięki temu klientki uzyskują efekt naturalnego zagęszczenia łuków brwiowych i piękny, uporządkowany wygląd brwi. Efekty są spektakularne zwłaszcza u tych pań, które posiadają na co dzień trudne do ułożenia, niesforne brwi. 

Co ważne, trzeba pamiętać że keratyna zawarta w preparatach do laminacji rozpuszcza się w wodzie - dlatego bezpośrednio po zabiegu należy przez 24h unikać korzystania z basenów, sauny czy długich domowych kąpieli oraz nie wykonywać innych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. Odpowiednia pielęgnacja brwi pozwala cieszyć się ich idealnym kształtem nawet przez 6 tygodni! Bardzo ważne jest także, aby klientka codziennie olejowała brwi np. olejkiem arganowym lub rycynowym, żeby nie dopuścić do przesuszenia włosa!

Przeciwwskazania do laminowania brwi

Laminacja brwi jest zabiegiem bezpiecznym, bezbolesnym i nieinwazyjnym, więc nie trzeba do niego specjalnie się przygotowywać. Jednak istnieją pewne warunki, których wystąpienie uniemożliwia wykonanie laminacji brwi:

  • infekcja bakteryjna, 

  • choroby wirusowe,

  • alergia na któryś ze składników wykorzystywanych preparatów, 

  • chemioterapia i choroby nowotworowe, 

  • rany oraz zmiany skórne w strefach zabiegowych, 

  • niedawno przebyta plastyka oczu, 

  • atopowe zapalenie skóry, 

  • aktywny trądzik różowaty. 

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą makijażu permanentnego oraz microbladingu.

bottom of page